zostań menedżerem w Randstad

Motywujesz, wspierasz i rozwijasz na co dzień? Pracujesz blisko swoich ludzi, inspirujesz swoim przykładem, wskazujesz drogę i uruchamiasz pokłady energii w innych? Randstad doceni Twoje umiejętności zarządzania zespołem i skuteczności w realizacji celów biznesowych. Nasi najlepsi Menedżerowie mogą liczyć na karierę międzynarodową, udział w holdingowych programach rozwoju kadry menedżerskiej i programy coachingowe.

Menedżer w Randstad odpowiada z wyniki podległej jednostki, rozwój zespołu i realizację indywidualnych celów sprzedażowych. Wskazuje kierunki rozwoju i buduje strategię sprzedaży na swoim terenie. W jego pracy aktywnie wspierają go działy marketingu, administracji, szkoleń, rekrutacji, a także bezpośredni przełożony. Współpracuje z menedżerami innych linii biznesowych i uczestniczy w projektach dotyczących całej organizacji.

chcesz pracować w sprzedaży?

Trafny wybór firmy, która doceni Twoje umiejętności nawiązywania relacji z kluczowymi decydentami, sprzedaży i negocjacji jest absolutnie kluczowy dla Twojego rozwoju zawodowego. Jeśli zależy Ci na realizacji Twoich zawodowych ambicji, chcesz pracować z międzynarodowymi klientami i inwestorami i być partnerem dla swoich klientów, dołącz do Randstad!

Nasza branża jest dla Ciebie nowością? Tym lepiej! Nauczymy Cię wszystkiego o tajnikach rekrutacji i udostępnimy profesjonalne know-how, a Ty wniesiesz do Randstad świeże spojrzenie i najlepsze praktyki z innej branży.

Będziesz odpowiadać za analizę rynku, aktywne pozyskiwanie klientów, badanie ich potrzeb  i budowanie z nimi długotrwałych relacji, pozyskane projekty będziesz zlecać zespołowi rekruterów i koordynować ich pracę. Zależy Ci na satysfakcji klienta? Twoje zaangażowanie w prezentację kandydatów dla klienta i konsultacje z klientem będą kluczowe dla sukcesu projektów.

Pracować będziesz w oparciu o jasno określony budżet do realizacji, a także wskaźniki efektywności (KPI). Będziemy zainteresowani tym ile spotkań handlowych i telefonów biznesowych wykonujesz w ciągu m-ca, aby zrealizować swoje cele. Ważna też będzie Twoja współpraca z zespołem rekrutacyjnym i umiejętność badania potrzeb klienta.

Jeśli:

 • lubisz pracować na celach i zawsze chcesz osiągać więcej
 • wiesz jak docierać do kluczowych osób w organizacjach
 • wyzwania Cię motywują
 • posiadasz wysoką kulturę biznesową
 • interesuje Cię cały proces realizacji usługi dla klienta
 • chcesz używać języka angielskiego na spotkaniach biznesowych

Odnajdziesz się u nas!

Chcesz z nami pracować?

aplikuj teraz

znajdź nasze najbliższe biuro

sprawdź gdzie jest najbliższe biuro Randstad Professionals

wyszukaj

Randstad w liczbach

 • ponad 800
  pracowników wewnętrznych
 • 80%
  stanowisk menedżerskich obsadzanych wewnętrznie
 • 25 lat
  pracują osoby o najdłuższym stażu
 • 77%
  pracowników wewnętrznych zadowolonych z przyjaznej atmosfery