Najnowsza edycja przewodnika "Kariera w Finansach i Bankowości" już dostępna

Przewodnik "Kariera w Finansach i Bankowości" jest adresowany do studentów i absolwentów zainteresowanych związaniem swojej przyszłości zawodowej z sektorem finansowym.

Na rynek trafiła 7. edycja „Kariery w Finansach i Bankowości” na rok akademicki 2015/16. Magazyn w liczbie 25 tysięcy egzemplarzy, dystrybuowany jest na uczelniach, targach pracy oraz we współpracy z organizacjami studenckimi. Wydawany przez MBE group przewodnik jest skierowany do młodych ludzi poszukujących pracy w obszarach: BPO/SSC, usług finansowych i doradczych, bankowości oraz w ubezpieczeniach.

Na czytelników publikacji czekają merytoryczne treści, opracowywane przez dziennikarzy serwisu KarierawFinansach.pl wraz z pracodawcami z sektora finansowego. Każdy artykuł podzielony jest na trzy części: pierwszą, dotyczącą aktualnych trendów na rynku pracy związanych z danym zawodem lub branżą, drugą, zawierającą ścieżki kariery lub profile zawodowe oraz trzecią, omawiającą kompetencje i perspektywy rozwoju. Ponadto, teksty uzupełniają wywiady ze specjalistami opowiadającymi o swojej karierze. Czytelnik aktywnie poszukujący pracy, może także zapoznać się z profilami pracodawców, w których znajdzie informacje na temat procesów rekrutacyjnych, ofert pracy i staży.  

W przewodniku, na stronach 31-33, znaleźć można również wywiad z naszą ekspertką - Sylwią Sadalską, Randstad Finance Manager, pt. „Czym zaskoczy Cię rynek pracy?”. Porusza ona tematy generacji Z, automatyzacji procesów, pracy projektowej oraz innych wyzwań stojących przed sektorem finansowym.

Przewodnik w wersji elektronicznej jest dostępny pod adresem:

http://karierawfinansach.pl/przewodnik.pdf

osoby zainteresowane uzyskaniem wersji drukowanej zapraszamy do sekcji "wersja drukowana" na stronie:

http://www.karierawfinansach.pl/przewodnik/2015/