plany pracodawców

Unikalne badanie realizowane przez Instytut Badawczy Randstad diagnozujące plany polskich przedsiębiorstw w zakresie zatrudnienia i wynagrodzeń, kondycji firmy oraz otoczenia gospodarczego. Respondentami badania są przedstawiciele Zarządów oraz osoby odpowiedzialne za kształtowanie polityki personalnej firm.

Publikacja raportów wyników Planów Pracodawców odbywa się we współpracy z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej oraz Państwową Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych PAIiIZ.

Badanie realizowane jest przez ekspertów TNS Polska na próbie 1000 respondentów w ujęciu kwartalnym, nieprzerwanie od listopada 2008 roku.

dowiedz się więcej

monitor rynku pracy

Projekt badawczy, ukazujący rynek pracy z perspektywy pracowników, ich mobilności zawodowej oraz rozwoju kariery.

Badanie prowadzone jest w 33 krajach Europy, Azji, Australii oraz obu Ameryk. Pierwsza edycja badania odbyła się na początku 2010 roku, natomiast w Polsce badanie zostało zapoczątkowane pod koniec tego samego roku.

Wyniki polskiej edycji badania publikowane są we współpracy z ekspertami Konfederacji Lewiatan  oraz Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, a także na portalu rynekpracy.pl.

dowiedz się więcej