Williams Martini Racing Team

Randstad jest oficjalnym partnerem Williams Martini Racing już od 2006 roku. Partnerstwo to wynika z podobnej wiary w siłę utalentowanych zespołów, które wykorzystują maksimum swoich możliwości i zawsze dążą do perfekcji. Nasza wiedza, doskonałość świadczonych usług oraz zaufanie, na którym opieramy relacje z naszymi partnerami biznesowymi, znajdują odzwierciedlenie w codziennej pracy obu naszych zespołów. Wspólnie wyznawane wartości oraz umiejętność pozyskiwania, wspierania rozwoju i utrzymywania talentów sprawia, że partnerstwo Randstad i Wiliams Martini Racing Team jest idealnym wsparciem dla budowy niezwyciężonych zespołów.

 

nieprzeciętna historia, czyli marzenia czasem się spełniają

Historia klipra Stad Amsterdam rozpoczęła się w 1995 roku w porcie IJhaven w Amsterdamie, podczas targów SAIL. Wtedy to radni miejscy, podziwiając dziesiątki wielkich żaglowców, „pogromców wiatru”, wpadli na pomysł zbudowania klipra, który stanie się symbolem miasta Amsterdam.

Mniej więcej w tym samym czasie Frits Goldschmeding, założyciel Randstad i zapalony żeglarz, zaczął rozmyślać o skonstruowaniu holenderskiego żaglowca rejsowego.

Efektem wspólnego działania Randstad i miasta Amsterdam stała się replika XIX-wiecznej fregaty, która łączyła wszystkie najlepsze cechy popularnych w tym czasie kliprów. Zatrudnione przez Randstad osoby, pracujące przy budowie klipra, przywróciły na lokalny rynek pracy zapomniane tradycje rzemieślnicze portowego miasta Amsterdam. Statek ten zachwyca swoją urodą i rozmiarami nie tylko miłośników żeglarstwa. Powierzchnia żagli klipra ma 2,200 metrów kwadratowych, a drewniany pokład mierzy 60 metrów. Stad Amsterdam  przypomina czasy dawnej świetności tego typu żaglowców, gdy transportowały delikatną herbatę, pocztę czy natchnionych gorączką złota pasażerów z Kalifornii i Australii. Obecnie Stad Amsterdam służy nie tylko szkoleniu młodzieży marzącej o fachu marynarza. Jest też jedną z największych atrakcji turystycznych i  dowodem na to, że marzenia czasem się spełniają.

VSO

               
Od 2004 roku jesteśmy członkiem Voluntary Services Overseas - międzynarodowej organizacji charytatywnej, której celem jest walka z ubóstwem w krajach rozwijających się na całym świecie. VSO pomaga usprawniać funkcjonowanie lokalnych społeczności, aby te w przyszłości potrafiły samodzielnie podnosić jakość życia mieszkańców danego regionu. 

W tę pomoc angażują się tysiące wolontariuszy, wśród nich także pracownicy Randstad, którzy dzielą się swoją wiedzą z zakresu swojej specjalizacji zawodowej  (np. IT, finansów, marketingu, PR, HR, zarządzania).