professionals recruitment

Czy wiesz, że wakat na stanowisku specjalistycznym może kosztować organizację nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie?

Coraz częściej pracodawcy mierzą się z problemem pozyskania specjalistów i kadry kierowniczej o odpowiednich kompetencjach z obszaru finansów, inżynierii lub IT. Badania rynku pokazują że taki trend będzie się utrzymywał w kolejnych latach i jedynym sposobem na zatrudnienie najlepszych kandydatów będzie ich aktywne pozyskiwanie.

dowiedz się więcej

interim solutions

Realizacja projektów,  zagwarantowanie szybkiego dostępu do  kwalifikacji, kompetencji oraz wiedzy specjalistów i kadry kierowniczej to wyzwania  nowoczesnych organizacji.  Dlatego firmy coraz częściej poszukują indywidualnie dopasowanych rozwiązań. Rozumiejąc  tę potrzebę stworzyliśmy katalog  profesjonalnych  usług  w zakresie zatrudniania  i oddelegowywania pracowników na określony czas.

dowiedz się więcej

IT contracting

Dobrze wiemy jak trudno znaleźć doświadczonego developera czy ambitnego a zarazem sumiennego kierownika projektów IT. Tym bardziej jeśli czas na jaki potrzebujesz tego specjalisty jest ograniczony do 6 czy 12 miesięcy. Rozwiązaniem w tym przypadku jest usługa wynajmu specjalistów.

dowiedz się więcej

temporary staffing

Potrzebujesz zastępstwa? Szukasz tymczasowego wsparcia dla Twojego zespołu? Pracownik tymczasowy może być opcją idealną dla Twojej firmy.

dowiedz się więcej

inhouse services

Rekrutacja i zarządzanie pracą dużych grup pracowników tymczasowych. Rozwiązanie sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się: elastyczność, efektywność i niższe koszty pracy. 

dowiedz się więcej

outsourcing rekrutacji

Przekazanie zewnętrznemu partnerowi odpowiedzialności za realizację całego procesu rekrutacji staje się coraz popularniejsze wśród dużych przedsiębiorstw. Sprawdź dlaczego nasi klienci wybierają to rozwiązanie.

dowiedz się więcej

payroll outsourcing

Klientom, którzy chcą optymalizować koszty naliczania płac i administracji dokumentacją kadrową oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie. Bezbłędną i terminową realizację zapewniają doświadczeni specjaliści ds. kadr i płac.

dowiedz się więcej