interim solutions

Kiedy pojawia się nowy projekt do realizacji, mają nastąpić zmiany organizacyjne, dłuższa nieobecność pracownika staje się uciążliwa, brakuje w Twoim zespole unikalnych kompetencji, usługa Interim staje się idealnym rozwiązaniem.

Niezależnie od sytuacji, w jakiej Twoja firma się znalazła,  znajdziemy, zweryfikujemy  i oddelegujemy  odpowiedniego specjalistę na określony czas. Zajmiemy się całością spraw związanych z zatrudnieniem i administracją kadrową. Wszelkie ryzyko związane z zatrudnieniem pracownika pozostaje po naszej stronie, a faktura za zrealizowana usługę stanowi  całkowity koszt przychodu.

Rozwiązania typu interim cieszą się szczególnym powodzeniem wśród przedstawicieli wiodących na rynku firm, którzy cenią sobie przede wszystkim szeroką elastyczność w zakresie dostępu do pożądanych – często rzadkich – kompetencji oraz możliwość zapewnienia wysokiej skalowalności prowadzonych projektów. Ponadto usługi interim mają szeroki zastosowanie w przypadku przedsięwzięć typu stat-up lub green-field oraz w sytuacji gdy firma nie posiada zdolności lub możliwości tworzenia etatów w ramach własnej organizacji.

W ramach rozwiązań, zapewniamy również usługę Interim Management polegającą na oddelegowaniu na czas określony managera bądź konsultanta, posiadającego wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu procesami, zmianami, a także w definiowaniu oraz wdrażaniu strategii rozwoju organizacji.

Interim solutions, interim management. Nowe formy pracy tymczasowej.

Rozwój nowoczesnych technologii, otwarcie nowych rynków zbytu, stałe dążenie do doskonałości i zmieniająca się kultura pracy doprowadziły do rozszerzenia tradycyjnej formy zatrudnienia.

dowiedz się więcej

workforce360

zapoznaj się z naszymi najnowszymi publikacjami
Kompetencje na 1. miejscu - rynek wrocławski
3 cze 2015 Kompetencje na 1. miejscu - rynek wrocławski

Jak sprostać wyzwaniom zmieniającego się rynku pracy? Co zrobić, aby Państwa firma mogła się ...

Raport Finance
2 cze 2015 Raport Finance

Chcesz się rozwijać w obszarze finansów? Czy wiesz, że w najbliższych latach w tym obszarze ...

Microsoft - najbardziej atrakcyjny pracodawca na świecie
3 cze 2015 Microsoft - najbardziej atrakcyjny pracodawca na świecie

Microsoft zdobył wyróżnienie Global Randstad Award 2015 i został uznany za najbardziej ...

Branże, w których chcą pracować Polacy
19 lut 2015 Branże, w których chcą pracować Polacy

Energetyka, motoryzacja oraz surowce i paliwa, to najbardziej atrakcyjne branże do pracy ...