IT contracting

Rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które mają do zrealizowania krótko lub długoterminowy projekt z obszaru IT, ale brakuje im specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje.  

IT contracting

Podczas każdego rozpoczętego projektu zadajemy wiele pytań, m.in.  o proces decyzyjny, o warunki i atmosferę pracy w Twojej organizacji, o kontekst technologiczny i biznesowy projektu. Robimy to, aby najlepiej dopasować kompetencje i przekonać potencjalnych kandydatów. Spotykamy się osobiście z kandydatami, których rekomendujemy do udziału w projektach. Wiemy, że nie możesz sobie pozwolić na ryzyko przypadkowego doboru pracowników. Rozumiemy Twoje cele biznesowe i dbamy o to, żeby prowadzone projekty kończyły się zawsze powodzeniem.

Team leasing

Jeśli potrzebujesz całego zespołu specjalistów o różnych kompetencjach do realizacji projektu, czy też jego części,  zwróć się do nas. Jesteśmy nastawieni na cel, którym jest dostarczenie zespołu w oczekiwanym przez Ciebie czasie i budżecie. To nie wszystko. Dajemy gwarancję usługi dostosowaną do Twoich wymagań. Jesteśmy otwarci na niestandardowe modele współpracy i wyzwania, które nam postawisz. 

Managed services

Czy doszedłeś już do wniosku, że Twój biznes jest na tyle ważny i absorbujący, że chciałbyś oddać część lub całość prac związanych z IT do zaufanego partnera? Jeśli tak ,to trafiłeś pod właściwy adres. Zatroszczymy się o to, żeby zbudować zespół, który m.in. będzie dbał o Twój portal firmowy, systemy produkcji, finansów czy logistyki. To my weźmiemy za to odpowiedzialność. Potrzebujesz czegoś więcej? Jesteśmy otwarci na rozmowy o przyszłym modelu współpracy. Znamy się na tym i wierzymy w optymalne rozwiązania, które wspólnie z Tobą zbudujemy na wiele lat udanej współpracy.

Kontrakting przyszłością IT?

Rozwój nowoczesnych technologii, wirtualnego dostępu do danych, możliwości pracy zdalnej mają wpływ na zmianę oferowanych form zatrudniania w Polsce. W obszarze IT coraz popularniejsze staje się zatrudnienie projektowe – czasowe.

dowiedz się więcej

workforce360

zapoznaj się z naszymi najnowszymi publikacjami
Raport Technologies
2 cze 2015 Raport Technologies

W najbliższych 15 latach fachowcy z dziedziny IT będą najbardziej poszukiwaną grupą wśród ...

10 elementów atrakcyjnego miejsca pracy
27 mar 2015 10 elementów atrakcyjnego miejsca pracy

  Kuchnia, parking, wygodny dojazd – to podstawowe udogodnienia, które ...

Chcemy przede wszystkim dobrze zarabiać, ale zarobki to nie wszystko
20 mar 2015 Chcemy przede wszystkim dobrze zarabiać, ale zarobki to nie wszystko

Atrakcyjne wynagrodzenie to podstawa. Jednak w sytuacji poprawiającej się koniunktury pracownicy ...

Rekordowe półrocze: więcej miejsc pracy, lepsze wynagrodzenia
9 mar 2015 Rekordowe półrocze: więcej miejsc pracy, lepsze wynagrodzenia

Pierwsza połowa bieżącego roku zapowiada się bardzo optymistycznie dla rynku pracy. Najnowsze ...